Poranki z Mindfulness – wrzesień – październik

Mamy dla Ciebie kolejne daty naszych poranków z uważnością. Po wakacjach wracają one do naszego kalendarza.

Poranki z Mindfulness

rozpoczęliśmy w styczniu tego roku. Teraz mamy małą przerwę w związku z okresem wakacyjnym, ale od września wracamy do nich. Jest mi bardzo miło to pisać, bo przez wakacje dostaliśmy bardzo dużo zapytań co dzieje się z naszymi porankami i dlaczego ich tak po prostu nie ma. 🙂

 

Otwarta praktyka Mindfulness

Każdy poranek zaczynamy o godzinie 10 i kończymy o 12. Jeśli nie miałeś wcześniej żadnego kontaktu z uważnością, zapraszamy Cię na 9:30, tak abyśmy mogli się poznać i powiedzieć Ci trochę więcej czym jest uważność. Spotkanie będzie w całości poświęcone na praktykę, z małymi przerwami pomiędzy jedną praktyką, a drugą. Będziesz mógł zobaczyć i doświadczyć czym jest skanowanie ciała, praktyka na oddech lub uważny ruch.

 

Gdzie odbywają się poranki?

Pracujemy w naszym miejscu na ulicy Elektoralnej 13. Mindfulness Inside znajduje się tylko pięć minut od stacji Metro Ratusz Arsenał. Bliskość Urzędu Wojewódzkiego sprawia, iż w pobliżu jest dużo miejsc parkingowych.

Nie musisz brać ze sobą maty, poduszki, ani żadnych innych przyborów. Jeśli chodzi o detale organizacyjne to praktykujemy bez butów. Zapraszamy 🙂

Ważne - Poranek 14 X - odwołany
Niestety będziemy musieli odwołać poranek z uważnością odbywający sie w dniu 14 października z powodu remontu jednego z naszych gabinetów. Przepraszamy i zapraszamy na kolejny.
rsz_poranki_z_mindfulness_1
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Dodaj komentarz

Wpisz wyszukiwaną frazę

Podobał Ci się artykuł?
Zapisz się do newslettera
Warsztaty Mindfulness dla Rebeliampkikurs mbsr - promocja i raty