Poranki z Mindfulness – wrzesień – październik

Autor: Jakub Babij, Kategoria: Wydarzenia, Wszystkie wpisy, Poranki z Mindfulness
08. 13. 2017.

Mamy dla Ciebie kolejne daty naszych poranków z uważnością. Po wakacjach wracają one do naszego kalendarza.

Poranki z Mindfulness

rozpoczęliśmy w styczniu tego roku. Teraz mamy małą przerwę w związku z okresem wakacyjnym, ale od września wracamy do nich. Jest mi bardzo miło to pisać, bo przez wakacje dostaliśmy bardzo dużo zapytań co dzieje się z naszymi porankami i dlaczego ich tak po prostu nie ma. 🙂

Otwarta praktyka Mindfulness

Każdy poranek zaczynamy o godzinie 10 i kończymy o 12. Jeśli nie miałeś wcześniej żadnego kontaktu z uważnością, zapraszamy Cię na 9:30, tak abyśmy mogli się poznać i powiedzieć Ci trochę więcej czym jest uważność. Spotkanie będzie w całości poświęcone na praktykę, z małymi przerwami pomiędzy jedną praktyką, a drugą. Będziesz mógł zobaczyć i doświadczyć czym jest skanowanie ciała, praktyka na oddech lub uważny ruch.

Gdzie odbywają się poranki?

Pracujemy w naszym miejscu na ulicy Elektoralnej 13. Mindfulness Inside znajduje się tylko pięć minut od stacji Metro Ratusz Arsenał. Bliskość Urzędu Wojewódzkiego sprawia, iż w pobliżu jest dużo miejsc parkingowych.

Nie musisz brać ze sobą maty, poduszki, ani żadnych innych przyborów. Jeśli chodzi o detale organizacyjne to praktykujemy bez butów. Zapraszamy 🙂

Niestety będziemy musieli odwołać poranek z uważnością odbywający sie w dniu 14 października z powodu remontu jednego z naszych gabinetów. Przepraszamy i zapraszamy na kolejny.

Jakub Babij

Certyfikowany nauczyciel Mindfulness, wykładowca akademicki, superwizor (w szkoleniu) oraz psychoterapeuta Gestalt. Autor publikacji z obszaru promocji zdrowia oraz redukcji stresu. Medytuje od dwudziestu czterech lat, uczy uważności od dziesięciu lat.

Podobał Ci się artykuł?
Podziel się nim na:

Zobacz także

Umysł początkującego. Postawy i podstawy Mindfulness

Autor: Jakub Babij, Kategoria: Najnowsze wpisy,
06. 01. 2024.

“Prawdziwa podróż odkrywcza nie polega na poszukiwaniu nowych lądów, lecz na nowym spojrzeniu."Marcel Proust Umys...

Czytaj dalej

Niewysilanie się. Postawy i podstawy Mindfulness

Autor: Jakub Babij, Kategoria: Najnowsze wpisy,
nie wysilanie się 08. 24. 2023.

Postawy uważności. W tym cyklu chcielibyśmy opowiedzieć Ci więcej o postawach, tworzących fundament uważności. Tym razem...

Czytaj dalej

Uważność i Transcaucasian Trail

Autor: Jakub Babij, Kategoria: Najnowsze wpisy,
07. 04. 2023.

O uważności, długich wędrowkach i Transcaucasian Trail 4 lipca - czyli dziś, gdy piszę te słowa minął dokładnie rok...

Czytaj dalej

Najbliższe kursy

KURS MBSR (MINDFULNESS BASED STRESS REDUCTION) – WARSZAWA

2 WRZEŚNIA 18:30 – 21:00 (poniedziałki)
Kurs Redukcji Stresu Oparty na Uważności został opracowany przez profesora Jon Kabat-Zinn wraz z zespołem. Dowiedz się jak wygląda struktura kursu, jak się zapisać oraz co piszą o naszych kursach nasi byli kursanci.
Zapisz się

KURS MBSR (MINDFULNESS BASED STRESS REDUCTION) – WARSZAWA

11 WRZEŚNIA 18:30 – 21:00 (środy)

Program redukcji stresu oparty na uważności (Mindfulness Based Stres Reduction) został opracowany przez profesora Jona Kabat-Zinn wraz z zespołem w Klinice Redukcji Stresu Uniwersytetu Medycznego Massachusetts w roku 1979. Początkowo program został stworzony, aby pomóc pacjentom w pracy z bólem oraz innymi schorzeniami medycznymi.

Zapisz się