Łączymy mające dwa i pół tysiąca lat nauki
o umyśle ze współczesną wiedzą z zakresu
psychologii pozytywnej, neurologii oraz
neuroplastyczności

O nas

Mindfulness Inside to nie tylko firma. Mindfulness Inside to projekt na lata za pomocą, którego chcemy sprawić, że w Polsce będzie trochę mniej stresu i więcej „uważności” (Mindfulness). Wiemy, że jest to cel ambitny, ale z każdym uczestnikiem naszych warsztatów i treningów, powoli zbliżamy się do niego.

Pracując z organizacjami podejścia Mindfulness i redukcji stresu uczyliśmy między innymi pilotów helikopterów, nauczycieli, terapeutów, rekruterów, prawników, księgowych oraz pracowników korporacji. Nasze bogate doświadczenie biznesowe nauczyło nas, jak tworzyć programy dopasowane do potrzeb naszych klientów, oparte na praktycznych metodach, możliwych do natychmiastowego zastosowania..

Sygnet

Każdy z naszych trenerów posiada długoletnie doświadczenie w praktyce uważności. Nasze kompetencje znajdują potwierdzenie w opiniach naszych kursantów, rosnącej liczbie klientów oraz certyfikatach zagranicznych instytucji uczących Mindfulness, jak Mindful Academy czy Breathworks. Mindfulness mieliśmy przyjemność poznawać u tak uznanych nauczycieli jak Mark Williams, Ruth Bauer, Philip „Bodhin” Woodward lub Vidyamala Burch oraz doskonalić podczas warsztatów m. in. z Paulem Fultonem, Williamem Kuykenem, Chrisem Cullenem, Marią van Balen, Angie Ball,Chloe Homewood-Allen.

W swojej pracy bazujemy na standardach etycznych wytyczonych przez UK Network for Mindfulness – Based Teachers.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o nas i o naszych programach, czekamy na wiadomość od Ciebie.

Członkowie zespołu

  • Jakub Babij

    Założyciel Mindfulness Inside. Certyfikowany nauczyciel Mindfulness, superwizor (w szkoleniu), wykładowca akademicki oraz psychoterapeuta Gestalt. Autor publikacji z obszaru promocji zdrowia oraz redukcji stresu. Medytuje od 22 lat, uczy uważności od 8 lat

  • Sylwia Pilch

    Certyfikowana nauczycielka Mindfulness, psychoterapeutka Gestalt oraz Employee Health Manager. Łączy w sobie solidne doświadczenie biznesowe z wieloma latami praktyki technik uważności. Pierwsza w Polsce osoba wdrażająca u obecnego pracodawcy program Mindfulness w modelu in-house.

Co o nas mówią?

Lista publikacji

Co robimy?

Mindfulness w pracy

Zobacz jak pracujemy z oragnizacjami
oraz jak pomagamy naszym klientom
fimowym w rozwijaniu uważności.

Zobacz

Spotkania indywidualne

Gdy nasi klienci nie mogą wziąć udziału
w kursie Mindfulness lub interesuje ich
poznanie uważności, które odpowiada
na ich szczególne potrzeby.

Zobacz

Praktyka Mindfulness

Otwarte i darmowe praktyki Mindfulness online
dla wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem
praktyki lub jej kontynuacją. Wcześniejsze
doświadczenie nie jest wymagane.

Zobacz

Kursy otwarte

Nasze otwarte treningi Mindfulness
i Compassion prowadzone w formie
online oraz stacjonarnej.

Zobacz

Sprawdź, gdzie się znajdujemy

Mieszkamy w Warszawie, ale pracujemy w całej Polsce. Pracujemy stafonarnie, jak i zdalnie. Tak więc jeśli chcesz uczyć się od nas uwazności, nie ma znaczenia gdzie mieszkasz - po prostu napisz do nas lub zadzwoń. Czekamy :)

Mapa
Sylwia Pilch Sylwia
Pilch
Warszawa
Jakub Babij Jakub
Babij
Jakub Babij
Jakub Babij Warszawa
Sylwia Pilch
Sylwia Pilch Warszawa
Robert Manuse
Robert Manuse Mazury