Więcej świadomości,
mniej stresu i autopilota

Jak pracujemy?

Podczas treningów grupowych lub sesji indywidualnych nauczymy Cię praktyki Uważności. W zależności od Twoich potrzeb i możliwości czasowo-logistycznych możesz skorzystać z naszej oferty kursów otwartych lub umówić się na konsultacje indywidualne.

Sygnet

Kurs lub spotkania indywidualne poprzedzone są bezpłatną 20 - 30 minutową rozmową, podczas której możemy porozmawiać o Twoich potrzebach i oczekiwaniach.
Dodatkowo każdy uczestnik kursu grupowego może skorzystać z 50 minutowej konsultacji w trakcie trwania kursu lub po jego zakończeniu.

Dlaczego my?

Ponieważ staramy się iść tą ścieżką, którą uczymy. Mamy za sobą wiele lat praktyki własnej, solidne doświadczenie w uczeniu uważności połączone z własnym doświadczeniem życiowym.

Pomogliśmy rozwijać uważność ponad czterom tysiącom ludzi na sesjach indywidualnych, kursach otwartych, w fundacjach, korporacjach, oraz uniwersytecie SWPS.

W czym Mindfulness może Ci pomóc?

  • Jeżeli czujesz, że stres ma coraz większy wpływ na Twoje funkcjonowanie.
  • Chciałbyś być bardziej elastyczny w obliczu czekających Cię wyzwań.
  • Doświadczasz dolegliwości fizycznych, np. bóle, migreny,
  • bezsenność, które nie mają przyczyn medycznych.
  • Podejrzewasz u siebie wypalenie zawodowe.
  • Stres nie pozwala Ci zasnąć.
  • Cierpisz z powodu pracoholizmu.
  • Nie umiesz odpoczywać.
  • Chciałbyś poprawić swoje relacje z innymi.
  • Chciałbyś być bardziej kreatywnym i efektywnym.

Nauczymy Cię uważności

Uważność Umów się na rozmowę

Oferta

Przed zapisaniem na kurs lub konsultacją indywidualną /pracą indywidualną zawsze odbywamy darmową konsultację, aby opowiedzieć Ci jak pracujemy, odpowiedzieć na Twoje pytania, zadać parę swoich własnych, oraz sprawdzić czy nie ma przeciwwskazań do praktyki uważności

KURSY GRUPOWE

Kursy takie jak MBSR (Kurs Redukcji Stresu Opary na Uważności) i MBCT (Trening Poznawczy Oparty na Uważności), których skuteczność jest potwierdzona badaniami naukowymi, oraz nasze autorskie programy prowadzone w formule stacjonarnej i online.

KONSULTACJE INDYWIDUALNE

Pracując indywidualnie możemy realizować standardowy program MBSR, MBCT lub w oparciu o Twoje potrzeby możemy skonstruować program dedykowany specjalnie dla Ciebie. Sesje indywidualne trwają 90 minut i kosztują 300 zł. Jeśli chcesz się umówić - zadzwoń do nas lub napisz.

Najbliższe kursy

KURS MBSR (MINDFULNESS BASED STRESS REDUCTION) – WARSZAWA

2 WRZEŚNIA 18:30 – 21:00 (poniedziałki)
Kurs Redukcji Stresu Oparty na Uważności został opracowany przez profesora Jon Kabat-Zinn wraz z zespołem. Dowiedz się jak wygląda struktura kursu, jak się zapisać oraz co piszą o naszych kursach nasi byli kursanci.
Zapisz się

KURS MBSR (MINDFULNESS BASED STRESS REDUCTION) – WARSZAWA

11 WRZEŚNIA 18:30 – 21:00 (środy)

Program redukcji stresu oparty na uważności (Mindfulness Based Stres Reduction) został opracowany przez profesora Jona Kabat-Zinn wraz z zespołem w Klinice Redukcji Stresu Uniwersytetu Medycznego Massachusetts w roku 1979. Początkowo program został stworzony, aby pomóc pacjentom w pracy z bólem oraz innymi schorzeniami medycznymi.

Zapisz się

KURS MBSR (MINDFULNESS BASED STRESS REDUCTION) – ŁOMIANKI

18 WRZEŚNIA 18:30 – 21:00 (środy)
Kurs Redukcji Stresu Oparty na Uważności został opracowany przez profesora Jon Kabat-Zinn wraz z zespołem. Dowiedz się jak wygląda struktura kursu, jak się zapisać oraz co piszą o naszych kursach nasi byli kursanci.
Zapisz się