PORANEK Z MINDFULNESS

Zapisz się

Mamy dla Ciebie propozycję na sobotni poranek. Wyobraź sobie dwie godziny dla siebie, swojego oddechu i ciała plus wyłączony telefon. Jeśli czujesz, że jest to coś co mogłoby Ci się podobać, czytaj dalej.

Poranki z uważnością to nasza inicjatywa skierowana do wszystkich tych, którzy chcą rozpocząć pracę ze swoją uważnością, tych którzy mieli kontakt z Mindfulness lub są po przebytym kursie uważności (MBSR, MBCT, MBLC, Breathworks) i chcieliby kontynuować swoją praktykę w grupie. Nie ma znaczenia, gdzie i kiedy skończyłe(a)ś kurs lub czy masz jakiekolwiek wcześniejsze doświadczenie z praktyką. Zapraszamy wszystkich serdecznie.

Otwarta praktyka Mindfulness

Spotkania będziemy zaczynali o godzinie 10 i kończyli o 12. Jeśli nie miałe(a)ś wcześniej żadnego kontaktu z uważnością, zapraszamy Cię na 9:45, tak abyśmy mogli się poznać i powiedzieć Ci trochę więcej czym jest Mindfulness. Spotkanie będzie w całości poświęcone na praktykę, z małymi przerwami pomiędzy jedną praktyką, a drugą. Będziesz mógł(a) zobaczyć i doświadczyć czym jest skanowanie ciała, praktyka na oddech lub uważny ruch.

Jak się zapisać?

Wyślij do nas maila na adres info@mindfulnessinside.com, skorzystaj z formularza lub napisz smsa na numer 696 666 093. Ilość miejsc jest ograniczona.

Koszt: 40 zł   

Jak się przygotować?

Zadbaj w miarę możliwości o spokojną przestrzeń, w której będziesz czuć się swobodnie. Przygotuj też sobie miejsce, w którym będziesz mógł(a) się położyć do praktyki skanowania ciała i uważnego ruchu. 🙂

Daty spotkań:

15 maja: 10:00 – 12:00

11 września: 10:00 – 12:00

    Zapisz się


    opcjonalnie


    Polityka prywatności

    Co o nas mówią?