ROBERT MANUSE

Robert ukończył Akademię Mindfulness i jest wykwalifikowanym nauczycielem. Jest również biznesmanem, a prywatnie ma żonę i dwie córki. Praktykę mindfulness rozpoczął w 1990 roku, gdy mieszkał Nowym Jorku. Uczył się pod okiem kilku mistrzów buddyzmu tybetańskiego. Uczestniczył w długich odosobnieniach, kursach medytacyjnych i studiował nauki. Nadal medytuje, spotyka się z nauczycielami, pogłębia praktykę i rozwija swoje umiejętności.

Ma za sobą doświadczenie pracy w kancelariach prawnych, korporacjach i na własny rachunek jako przedsiębiorca. W Nowym Jorku wraz z bratem założyli i prowadzili z sukcesem dwie kawiarnie we Wschodniej części Manhatanu i Williamsburg na Brooklinie. Zyskały one popularność wśród klientów z bardzo różnych środowisk, zarówno znanych artystów jak i biznesmenów z Wall Street

W rozwijaniu uważności szczególnie interesuje go praca ze stresem, trudnymi uczuciami i rozwijanie współczucia. Na przestrzeni lat mierzył się z różnymi trudnymi sytuacjami na polu zawodowym i wielokrotnie mógł na swoim własnym przykładzie zauważać pozytywne skutki praktyki. Dziś dzieli się swoim doświadczeniem z innymi.

W czasie wolnym lubi biegać, ćwiczyć jogę i spędzać czas z rodziną.

Co o nas mówią?