O nas

Łączymy mające dwa i pół tysiąca lat nauki o umyśle ze współczesną wiedzą z zakresu psychologii pozytywnej, neurologii oraz neuroplastyczności

Mindfulness Inside to nie tylko firma. Mindfulness Inside to projekt na lata za pomocą, którego chcemy sprawić, że w Polsce będzie trochę mniej stresu i więcej „uważności” (Mindfulness). Wiemy, że jest to cel ambitny, ale z każdym uczestnikiem naszych warsztatów i treningów, powoli zbliżamy się do niego.

Pracując z organizacjami podejścia Mindfulness i redukcji stresu uczyliśmy między innymi pilotów helikopterów, nauczycieli, terapeutów, rekruterów, prawników, księgowych oraz pracowników korporacji. Nasze bogate doświadczenie biznesowe nauczyło nas, jak tworzyć programy dopasowane do potrzeb naszych klientów, oparte na praktycznych metodach, możliwych do natychmiastowego zastosowania.

Każdy z naszych trenerów posiada długoletnie doświadczenie w praktyce uważności. Nasze kompetencje znajdują potwierdzenie w opiniach naszych kursantów, rosnącej liczbie klientów oraz certyfikatach zagranicznych instytucji uczących Mindfulness, jak Mindful Academy czy Breathworks. Mindfulness mieliśmy przyjemność poznawać u tak  uznanych nauczycieli  jak Mark Williams, Ruth Bauer,  Philip „Bodhin” Woodward  lub  Vidyamala Burch  oraz doskonalić podczas warsztatów m. in. z Paulem Fultonem, Williamem Kuykenem, Chrisem Cullenem, Marią van Balen, Angie Ball,Chloe Homewood-Allen.

W swojej pracy bazujemy na standardach etycznych wytyczonych przez UK Network for Mindfulness – Based Teachers.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o nas i o naszych programach, czekamy na wiadomość od Ciebie.

 • Jakub Babij

  Założyciel Mindfulness Inside. Certyfikowany nauczyciel Mindfulness, trener oraz psychoterapeuta Gestalt. Menedżer z doświadczeniem zdobytym w firmach z listy Fortune 500. Autor publikacji z obszaru promocji zdrowia oraz redukcji stresu.

 • Sylwia Plich

  HR Business Partner. Certyfikowana nauczycielka Mindfulness oraz psychoterapeutka Gestalt. Łączy w sobie solidne doświadczenie biznesowe z wieloma latami praktyki technik uważności. Pierwsza w Polsce osoba wdrażająca u obecnego pracodawcy program Mindfulness w modelu in-house.

 • Joanna Nogaj

  Psycholog, certyfikowany nauczyciel MBSR i medytacji. Twórca ośrodka „Ukojenie” oraz projektu „UważnieJemy”. Stale współpracuje z kilkoma magazynami i portalami zajmującymi się zdrowym stylem życia, w których publikuje artykuły dotyczące mindfulness i psychologii.

 • Doceniamy jakość warsztatów Mindfulness prowadzonych przez Jakuba Babij i Sylwię Starczewską. Dali nam się poznać jako rzetelny i godny zaufania partner. Będziemy chcieli kontynuowac współpracę, jeśli tylko nadarzy się ku temu stosowna okazja.

  Magdalena Kostro-Olechowska Dyrektor ds promocji. Gutek Film
 • Szyte na miarę i w pełni przygotowane na potrzeby grupy docelowej. Szkolenie z komunikacji i motywacji przyniosło powiew świeżości do tematyki oraz skłoniło kadrę menedżerską do ponownego pochylenia się nad kwestiami komunikacji i motywacji. Polecam wszystkim.

  Katarzyna Bedźmirowska HR Director, Adva Optical Networking
 • "Kurs MBSR prowadzony przez Mindfulness Inside, pokazał mi jak skutecznie radzić sobie ze stresem, oraz nauczył mnie, że nie muszę być zakładnikiem moich myśli i koncepcji. Gorąco polecam.... "

  Justyna Tywoniuk IT Solution Architect, Mettler Toledo
 • Szczerze polecam kurs MBSR prowadzony przez Mindfulness Inside. Dzięki kursowi, moje życie toczy się bardziej Tu i Teraz. Nauczyłam się uważności na moje ciało i emocje oraz poznałam nowe sposoby radzenia sobie z trudnymi doświadczeniami/emocjami.

  Mariola Biskup Pracownik NGO
 • Warsztaty "Yoga w biurze", okazały się strzałem w dziesiątkę. Gorąco polecam.

  Marcin Jankowiak HR Manager CEE, Univar Poland
 • W firmie lotniczej, cyklicznie przechodzimy mnóstwo specjalistycznych szkoleń. Na tym tle warsztat dotyczący redukcji stresu i komunikacji był zupełnie innym rodzajem poszerzenia kompetencji i świadomości pracowników. Uświadomił i przypomniał nam ważność zjawisk i zachowań, które bezpośrednio wpływają na klimat naszej pracy. Warsztat był przygotowany specjalnie dla nas, profesjonalnie poprowadzony oraz, co ważne, bardzo przydatny. Polecam.

  Marcin Szamborski Wiceprezes Zarządu, Salt Aviation
 • Warsztat „Wprowadzenie do Mindfulness” był poprowadzony profesjonalnie i z dużą pasją. Uświadomiłam sobie jak ważne jest słuchać sygnałów z ciała i jak życie w pośpiechu może negatywnie wpływać na naszą koncentrację i efektywność. Trenerzy w ciekawy i różnorodny sposób uświadamiali o ile bogatsze może być życie, gdy nauczymy się skupiać na „tu i teraz”.Serdecznie polecam!

  Roma Szewczyk HR Business Partner, Intel Technology Poland
 • Mindfulness Inside organizowali warsztaty dla naszego 15 osobowego zespołu w październiku 2015. W naszej pracy zderzamy się na co dzień z dużym ładunkiem stresu i okazyjnych frustracji. Warsztat pomógł nam w wykrywaniu i radzeniu sobie w stresujących sytuacjach, zarówno w pracy jak i poza nią. Jestem przekonany, że nie jest to nasze ostatnie szkolenie z Mindfulness Inside.

  Marcin Smoliński Founder, TB4HR
 • Kurs MBSR był dla mnie bardzo pozytywnym i ciekawym przeżyciem. Nauczyłam się jak po całym dniu intensywnej pracy uspokoić umysł dzięki medytacji. Sylwia i Kuba są bardzo kompetentnymi i zaangażowanymi nauczycielami. Polecam!

  Kasia Fulara Co-Founder, Sparkbit
 • Po kursie MBSR śmiało mogę stwierdzić, że "uważność" to dziedzina którą każdy powinien poznać już będąc dzieckiem. Kurs prowadzony przez Kubę i Sylwię dał mi nowe spojrzenie na wiele spraw i lepsze samopoczucie na co dzień. Szczerze polecam!

  Piotr Słomian Co-Founder, Telemedi
 • Z Mindfulness Inside pracowaliśmy już kilkukrotnie, podczas warsztatów dla naszych klientów i za każdym razem feedbeck był pozytywny. Szczególna zaletą firmy jest elastyczne podejście do zmieniających się wymagań oraz indywidualne traktowanie każdego kolejnego projektu.

  Edyta Tęcza Partner w Infinity PR&MarComm
 • Udział w kursie MBSR był dla mnie okazją na zobaczenie świata z innej perspektywy. Polecam gorąco.

  Hristina Dimova Project Manager, Nestle

Potwierdzone naukowo efekty praktyki Mindfulness

Publikowani

Mamstartup.pl

Dlaczego twój biznes może potrzebować uważności?

czytaj dalej
Personel i Zarządzanie

Czym jest i jakie korzyści daje Mindfulness?

czytaj dalej
Goldenline.pl

Mindfulness, czyli uważność w biznesie

czytaj dalej
Gazeta.pl

Cyfrowy detoks- odłącz się od wirtualnej rzeczywistości

czytaj dalej
Magazyn Rekruter

Stres Rekrutera

czytaj dalej
Goldenline.pl

Jak opanować stres podczas rekrutacji?

czytaj dalej
Gazeta.pl

3 sposoby, aby być bardziej uważnym na codzień

czytaj dalej
100 Club

Mindfulness w walce z Zespołem Stresu Pourazowego

czytaj dalej
Edutorial.pl

6 powodów dla, których powinieneś praktykować uważność

czytaj dalej
Edutorial.pl

Jak trenować uważność podczas codziennych czynności?

czytaj więcej
Gazeta Prawna

Prokrastynacja, czyli choroba współczesnego pracownika

czytaj dalej
100 Club

Oddech sposobem na lepsze samopoczucie

czytaj więcej
Mamstartup.pl

Multitasking nie istnieje

czytaj dalej
Gazeta.pl

Stresujesz się? Tak pozbędziesz się napięcia!

czytaj dalej
Hipoalergiczni.pl

Wygrać ze stresem. Mindfulness w Polsce.

czytaj dalej
Joga-abc.pl

Mindfulness – terapia czy życiowa ścieżka?

czytaj dalej
Gazeta.pl

Perfekcjonizm – gdy wciąż jesteś niewystarczająco dobry

czytaj dalej
TVP

Utrata pracy. Jak się z nią pogodzić.

oglądaj
Personel i Zarządzanie

Corporate Wellness 3.0.

czytaj dalej
Personel i Zarządzanie

Depresja w pracy

czytaj dalej
Harvard Business Review Polska

Lęk przed poniedziałkiem

czytaj dalej

Wpisz wyszukiwaną frazę