Wstęp do Mindfulness – Olsztyn

7 Października 2018  (Niedziela),  10:00 – 18:00

O czym jest ten warsztat ?

Podczas warsztatu będziemy poznawali czym jest uważność (Mindfulness). Jeśli czujesz, że czasem jest Ci się ciężko zatrzymać, masz dużo na głowie i ciężko znaleźć Ci dystans do myśli, to  może być warsztat dla Ciebie. Cały warsztat został zaprojektowany jako swego rodzaju podroż po świecie naszych myśli, emocji i wrażeń z ciała. Im większa jest nasza świadomość każdego z tych obszarów, tym łatwiej poznać i zmniejszyć swój stres i być bardziej „tu i teraz”. O tym właśnie będzie ten warsztat, na który Cię zapraszamy.

Czy muszę się przygotowywać?

Żadne wcześniejsze przygotowanie nie jest konieczne. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym czym jest uważność, możesz tutaj przeczytać o niej tutaj. Będziemy czasem siedzieć, czasem leżeć, lub chodzić tak więc, jeśli to możliwe, zadbaj o ubranie, w którym  będziesz czuła/ czuł się swobodnie i nie będzie ono krępowało Twoich ruchów.

  Dla kogo jest ten warsztat?

Warsztat jest dedykowany osobom chcącym poznać uważność i zainteresowanych zmniejszeniem  wpływu jaki stres ma na naszą codzienność. Dalszą kontynuacją spotkania może być wzięcie udziału w ośmiotygodniowym kursie MBSR lub MBCT. Szczególnie pożyteczny może być on dla osób:

 • odczuwających stres oraz zmęczenie
 • doświadczających wypalenia zawodowego
 • z zaburzeniami psychosomatycznym
 • chcących zwiększyć swoją
  skuteczność w radzeniu sobie
  z trudnymi sytuacjami
 • z problemami z zasypianiem
 • zainteresowanych lepszym funkcjonowaniem
 • chcących poprawić jakość kontaktu z innymi w zabieganym życiu
 • z problemami z koncentracją
 • borykającymi się z dolegliwościami czy bólem fizycznym

Jak zapisać się na warsztat?

Koszt : 490 zł –  100 zł zaliczki, płatne w momencie podjęcia decyzji + 390 zł   płatne do 24 września. Na życzenie uczestnika wystawiamy fakturę VAT.

Napisz do nas (info@mindfulnessinside.com), zadzwoń (696 666 093), lub skorzystaj z formularza kontaktowego. W odpowiedzi wyślemy Ci meila z całą logistyką spotkania, oraz poprosimy o dokonanie opłaty. Jeśli będziesz miał/ miała jakieś pytania, z chęcią na nie odpowiemy

Czas trwania:

10:00 – 18:00 z godzinną przerwą na obiad

07 października 2018

Miejsce:

„Studio Fitfuture.pl”. Ul. Wyzwolenie 19; Olsztyn

 • Marta Moszoro Avatar

  5 star rating   Kurs MBSR z Sylwią i Kubą był dla mnie bardzo cennym doświadczeniem. Odniosłam wiele korzyści osobistych, ale również zawodowych. Uważność stała się tematem w codziennym życiu, ale też narzędziem, z którego korzystam.
  Sam kurs zorganizowany i przeprowadzony był w 100% profesjonalnie. Polecam!

  Marta Moszoro 5/07/2017
 • Jakub Orłowski Avatar

  5 star rating   Kurs MBSR, to wyjątkowe doświadczenie, które mogę polecić każdemu. Przez 8 tygodni dowiedziałem się wiele nie tylko na temat mindfulness, ale przede wszystkim o sobie. To rewelacyjny trening siły ducha i fantastyczne wyzwanie. Wszystko prowadzone w bardzo profesjonalny sposób!

  Jakub Orłowski 10/30/2017
 • Monika Pia Avatar

  5 star rating   Kurs na bardzo wysokim poziomie

  Monika Pia 2/23/2017
 • Justyna Plich Avatar

  5 star rating   Jesem bardzo zadowolona z udzialu w kursie. Kurs uczy roznych technik medytacji, ktore faktycznie poprawily moja uwaznosc. Super prowadzacy.

  Justyna Plich 9/04/2017
 • Kasia Konfederak Avatar

  5 star rating   Gorąco polecam kurs prowadzony przez Sylwię i Kubę. Rzetelna wiedza, miła atmosfera, kompetentni prowadzący. Bardzo polecam 🙂

  Kasia Konfederak 8/31/2017
 • Sylwia Bartczak Avatar

  5 star rating   Wspaniałe doświadczenie, które pomaga zmienić nasze podejście do nas samych, do otoczenia .Poprawia naszą uważność, dzięki której dokładniej i delikatniej podchodzisz do wszystkiego co cie otacza, pomaga uchwycić moment ,chwilę tu i teraz. Dziękuję

  Sylwia Bartczak 3/01/2017
 • Sla Ma Avatar

  5 star rating   Gorąco polecam kurs prowadzony przez Sylwię i Kubę. Począwszy od pierwszych zajęć o uważności w czynnościach dnia codziennego, poprzez praktyki pomagające w niepodążaniu za myślami i kończąc na współczuciu dla siebie i innych, spotkania były przeprowadzone bardzo ciekawie, a prowadzący każdorazowo dawali kursantom nagrania praktyk oraz interesujące materiały do przeczytania. Gorąco polecam 🙂

  Sla Ma 7/26/2017
 • Joanna Vciswo Avatar

  5 star rating   Polecam, dla każdego, kto jest otwarty na to co głęboko w człowieku siedzi, wspaniała atmosfera, profesjonalne prowadzenie

  Joanna Vciswo 7/26/2017
 • Kasia Fulara Avatar

  5 star rating   Bardzo polecam zarówno kurs jak i poranki z mindfulness!

  Kasia Fulara 11/03/2017
 • Agnieszka Serkies Avatar

  5 star rating   Jeśli Mindfulness to tylko z Sylwią i Kubą 🙂

  Agnieszka Serkies 3/14/2017
 • Hanna Adamczak Avatar

  5 star rating   Niebawem minie rok od kursu MBSR u Sylwii i Kuby. To była bardzo dobra inwestycja w samą siebie. "Bycie przy sobie - tu i teraz", doświadczanie świata chwila po chwili, to coś niezwykle cennego. Sylwia, Kuba, dziękuję Wam bardzo za to, że wzbogaciliście moje życie w teraźniejszości, za możliwość sobotnich poranków mindfulness w Waszym towarzystwie, za to, że wzbogaciliście moje życia, za to, że wciąż pozostajemy w kontakcie. Wszystkim wahającym się, ze szczerego serca polecam kurs mindfulness z Sylwią i Kubą.

  Hanna Adamczak 5/08/2017
 • Magdalena Cupryszak-Szałkowska Avatar

  5 star rating   Polecam - byłam bardzo zadowolona z kursu uważności: rzetelna wiedza, miła atmosfera, kompetentni prowadzący

  Magdalena Cupryszak-Szałkowska 2/23/2017
 • OR Gosia Avatar

  5 star rating   Godny polecenia kurs Mindfulness prowadzony przez fajnych ludzi; Sylwię i Kubę.

  OR Gosia 7/26/2017
 • Anna Engel Avatar

  5 star rating   Polecam ten kurs. Uważność wiele zmienia. A Sylwia i Kuba to świetny duet prowadzących.

  Anna Engel 12/04/2017
 • Ola Ka Avatar

  5 star rating   Polecam kursy MBSR- wszystkim, niezależnie od życiowych momentów. Jeszcze mocniej polecam to miejsce. Ciepłe, dosłownie i w przenośni:), bezpieczne i dzięki wielkiej dedykacji Sylwii i Kuby- bezsprzecznie profesjonalne. Na pewno się jeszcze zobaczymy:) Pozdrawiam!

  Ola Ka 11/14/2017
 • Katarzyna Srebniak Avatar

  5 star rating   Jeśli czujesz, ze potrzebujesz bardziej doceniać drobne rzeczy, nauczyć się sobie odpuszczać i bardziej cieszyć się tym, co Cie otacza, ten trening jest na pewno dla Ciebie! Kuba i Sylwia prowadzą treningi bardzo profesjonalnie, dzielą się wiedza, tłumacza, są cierpliwi i empatyczni. Zajęcia skupiają się jednak na praktykowaniu. Te 3 godziny każdego tygodnia to był czas tylko dla mnie, był kojący, pozwalał przenieść się w inny wymiar! Gorąco polecam!

  Katarzyna Srebniak 5/08/2017
 • Magda Uczeń Avatar

  5 star rating   Serdecznie polecam kurs mindfulness prowadzony przez zespół Sylwii i Kuby. Miło było patrzeć jak uczestnicy kursu zmieniają się z tygodnia na tydzień i próbują technik uważności również poza spotkaniami. Jeśli zależy Ci na poznaniu nowych technik relaksacyjnych, chcesz nauczyć się bycia skoncentrowanym na tu i teraz oraz chcesz lepiej poznać siebie- zachęcam Cię do skorzystania z oferty warsztatów. powodzenia 🙂

  Magda Uczeń 5/07/2017
 • Paweł Bortnik Avatar

  5 star rating   Warto. Kazdy skorzysta z uczestnictwa w kursie szczegolnie pod auspicjami Jakuba i Sylwii 🙂

  Paweł Bortnik 3/24/2017

O prowadzących

Warsztat jest prowadzony przez Sylwię Starczewską , oraz Jakuba Babij, nauczycieli Mindfulness i psychoterapeutów Gestalt. Razem tworzą Mindfulness Inside, zajmujący się warsztatami i kursami Mindfulness, oraz ośrodek psychoterapii “Spokojna Glowa”. Oprócz pracy, łączą ich wspólna pasja jaką są biegi górskie.

Jeśli czujesz, że pracujesz za dużo, zauważasz u siebie dużo napięć, bólów o podłożu psychosomatycznym lub masz problemy z zasypianiem i chciałbyś /chciałabyś dowiedzieć się jak możesz pomóc sobie, zapraszam Cię na ten trening. Będziemy uczyć się praktykować uważność, poznawać siebie, swój stres oraz starać się być bardziej obecnym w codziennych czynnościach.

W swojej pracy bazujemy na standardach etycznych wytyczonych przez  UK Network for Mindfulness – Based Teachers.

Zapisz się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawią z dnia 29 sierpnia 1997
r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r., poz. 2135) oraz rozporządzeniem Parlamentu
Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w
związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz
uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE L 119/1) w celu
obsługi mojego zgłoszenia na kurs/ warsztat/ program oferowany przez Mindfulness Inside Podanie
danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zakończenia rejestracji oraz wykonania Usługi.
Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem danych osobowych jest Mindfulness Inside Sylwia
Starczewska wpisana do rejestru przedsiębiorców pod numerem NIP: 8861723247, REGON:
147182808 , adres poczty elektronicznej: info@mindfulnessinside.com
Oświadczam, że zapoznałem/am się z Polityką prywatności serwisu mindfulnessinside.plPolityka prywatności

Wpisz wyszukiwaną frazę