Mindfulness w sporcie

Jeżeli śledzisz naszą aktywność na blogu, widziałeś już nasze posty dotyczące praktyki Mindfulness w otoczeniu biznesowym i sektorze medycznym. Tym razem będzie o uważności w sporcie na przykładzie drużyny Seattle Seahawks, która zawdzięcza swoje największe sukcesy programowi treningowemu łączącemu w sobie Mindfulness oraz jogę. Wkrótce napiszemy o tym programie coś więcej, póki co mamy dla Was video (niestety tylko w języku angielskim). 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Dodaj komentarz

Wpisz wyszukiwaną frazę

Podobał Ci się artykuł?
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawią z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r., poz. 2135) oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE L 119/1) w celu obsługi mojego zgłoszenia na kurs/ warsztat/ program oferowany przez Mindfulness Inside Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zakończenia rejestracji oraz wykonania Usługi.

Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem danych osobowych jest Mindfulness Inside Sylwia Starczewska wpisana do rejestru przedsiębiorców pod numerem NIP: 8861723247 , REGON: 147182808 , adres poczty elektronicznej: info@mindfulnessinside.com

Oświadczam, że zapoznałem/am się z Polityką prywatności serwisu mindfulnessinside.pl

Polityka prywatności
MBSR w pytaniach i odpowiedziachuważność i VUCA