Sylwia Starczewska

Certyfikowany nauczyciel Mindfulness, psychoterapeuta, HR Business Partner. Członek Polskiego Towarzystwa Mindfulness, Mindfulness Association (UK) oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt.

W ramach firmy Nestle pracuje jako HR Business Partner oraz wdraża program Mindfulness w obszarze redukcji stresu oraz rozwijania inteligencji emocjonalnej. W swojej pracy koncentruje się na wspieraniu ludzi w ich rozwoju osobistym i zawodowym pomagając wzmacniać ich silne strony oraz rozwijać nowe kompetencje poprzez coaching. Dodatkowo prowadzi szkolenia z obszaru Stress Management, Resilience oraz Everyday Coaching.

Od ponad dwudziestu lat praktykuje uważność w ramach buddyzmu tybetańskiego. Naukę medytacji oraz samą praktykę odbywała w wielu ośrodkach na całym świecie: Europie, Azji, obu Amerykach oraz Australii i Nowej Zelandii.  Jest certyfikowanym nauczycielem Mindfulness (MBSR) w ramach Mindful Academy. Jej superwizorem w pracy nauczycielskiej jest nauczyciel Mindfulness Philip Woodward.

Ciągle doskonali swoje kompetencje. Uczestniczyła w szkoleniu Breathworks for MBSR Teachers w UK prowadzonym przez Vidyamalę Burch oraz w treningu Mindfulness organizowanym przez Mindfulness Association (UK) we współpracy z Uniwersytetem w Aberdeen oraz Wrocławską Akademią Wychowania Fizycznego. W ramach tego szkolenia uczyła się od Roba Nairna, Anny Zubrzycki, Annick Nevejan, Angie Ball oraz Chloe Homewood-Allen. Swój warsztat trenerski rozwija w ramach Szkoły Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych (Insytytut Integralnej Psychoterapii Gestalt).

W zastosowaniach Mindfulness szczególnie interesuje ją praca ze stresem, wypaleniem zawodowym oraz poprawa jakości życia. W wieloletniej pracy korporacyjnej w często zmieniająch się warunkach biznesowych ma i miała możliwość korzystania z metod uważności oraz doświadczania pozytywnych efektów medytacji. Obecnie dzieli się swoim doświadczeniem z innymi.

Pracuje też jako psychoterapeuta w Towarzystwie Pomocy Młodzieży oraz w Ośrodku Psychoterapii Spokojna Głowa.

W wolnych chwilach biega oraz ćwiczy jogę.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Wpisz wyszukiwaną frazę

Podobał Ci się artykuł?
Zapisz się do naszego newslettera.
Dostaniesz rabat na nasze kursy otwarte, dostęp do niepublikowanych materiałów, oraz automatyczną informacje o nowych postach.