Joanna Nogaj

Psycholog, Certyfikowany nauczyciel Mindfulness. Członek Polskiego Towarzystwa Mindfulness.

Prowadzi poznański ośrodek Ukojenie, w którym pracuje z klientami indywidualnymi w zakresie doradztwa psychologicznego, prowadzi zajęcia grupowe, warsztaty oraz szkolenia. Wcześniej przez kilka lat prowadziła agencję zatrudnienia, w której współpracowała z wieloma międzynarodowymi koncernami w zakresie procesów rekrutacyjnych oraz w obszarze pracy tymczasowej. Jest partnerem poznańskiego Klubu Kobiet Przedsiębiorczych.

Od kilku lat praktykuje mindfulness. Jest certyfikowanym nauczycielem mindfulness (MBSR) w ramach Mindful Academy. Jej superwizorem w pracy nauczycielskiej jest nauczyciel mindfulness Philip Woodward.

Ciągle doskonali swoje kompetencje. Uczestniczyła w licznych szkoleniach z zakresu pracy ze stresem i rozwojem osobistym organizowanych m.in. przez Instytut Ericksonowski czy Centrum Terapii Integralnych. Kontynuuje dokształcanie z zakresu mindfulness m.in. w organizowanym przez Mindfulness Association (UK) kursie Mindfulness Compassion.

W zastosowaniach Mindfulness szczególnie interesuje ją praca związana z zarządzaniem emocjami, praca z zasobami oraz odporność na stres. Stale współpracuje z kilkoma magazynami i portalami związanymi ze zdrowym stylem życia, gdzie publikuje artykuły z zakresu mindfulness i psychologii.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Wpisz wyszukiwaną frazę

Podobał Ci się artykuł?
Zapisz się do naszego newslettera.
Dostaniesz rabat na nasze kursy otwarte, dostęp do niepublikowanych materiałów, oraz automatyczną informacje o nowych postach.