Joanna Nogaj

Psycholog, Certyfikowany nauczyciel Mindfulness. Członek Polskiego Towarzystwa Mindfulness.

Prowadzi poznański ośrodek Ukojenie, w którym pracuje z klientami indywidualnymi w zakresie doradztwa psychologicznego, prowadzi zajęcia grupowe, warsztaty oraz szkolenia. Wcześniej przez kilka lat prowadziła agencję zatrudnienia, w której współpracowała z wieloma międzynarodowymi koncernami w zakresie procesów rekrutacyjnych oraz w obszarze pracy tymczasowej. Jest partnerem poznańskiego Klubu Kobiet Przedsiębiorczych.

Od kilku lat praktykuje mindfulness. Jest certyfikowanym nauczycielem mindfulness (MBSR) w ramach Mindful Academy. Jej superwizorem w pracy nauczycielskiej jest nauczyciel mindfulness Philip Woodward.

Ciągle doskonali swoje kompetencje. Uczestniczyła w licznych szkoleniach z zakresu pracy ze stresem i rozwojem osobistym organizowanych m.in. przez Instytut Ericksonowski czy Centrum Terapii Integralnych. Kontynuuje dokształcanie z zakresu mindfulness m.in. w organizowanym przez Mindfulness Association (UK) kursie Mindfulness Compassion.

W zastosowaniach Mindfulness szczególnie interesuje ją praca związana z zarządzaniem emocjami, praca z zasobami oraz odporność na stres. Stale współpracuje z kilkoma magazynami i portalami związanymi ze zdrowym stylem życia, gdzie publikuje artykuły z zakresu mindfulness i psychologii.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Wpisz wyszukiwaną frazę

Podobał Ci się artykuł?
Zapisz się do newslettera
Sylwia Starczewska