Poranki z Mindfulness – wrzesień – październik

Mamy dla Ciebie kolejne daty naszych poranków z uważnością. Po wakacjach wracają one do naszego kalendarza.

Poranki z Mindfulness

rozpoczęliśmy w styczniu tego roku. Teraz mamy małą przerwę w związku z okresem wakacyjnym, ale od września wracamy do nich. Jest mi bardzo miło to pisać, bo przez wakacje dostaliśmy bardzo dużo zapytań co dzieje się z naszymi porankami i dlaczego ich tak po prostu nie ma. 🙂

 

Otwarta praktyka Mindfulness

Każdy poranek zaczynamy o godzinie 10 i kończymy o 12. Jeśli nie miałeś wcześniej żadnego kontaktu z uważnością, zapraszamy Cię na 9:30, tak abyśmy mogli się poznać i powiedzieć Ci trochę więcej czym jest uważność. Spotkanie będzie w całości poświęcone na praktykę, z małymi przerwami pomiędzy jedną praktyką, a drugą. Będziesz mógł zobaczyć i doświadczyć czym jest skanowanie ciała, praktyka na oddech lub uważny ruch.

 

Gdzie odbywają się poranki?

Pracujemy w naszym miejscu na ulicy Elektoralnej 13. Mindfulness Inside znajduje się tylko pięć minut od stacji Metro Ratusz Arsenał. Bliskość Urzędu Wojewódzkiego sprawia, iż w pobliżu jest dużo miejsc parkingowych.

Nie musisz brać ze sobą maty, poduszki, ani żadnych innych przyborów. Jeśli chodzi o detale organizacyjne to praktykujemy bez butów. Zapraszamy 🙂

Ważne - Poranek 14 X - odwołany
Niestety będziemy musieli odwołać poranek z uważnością odbywający sie w dniu 14 października z powodu remontu jednego z naszych gabinetów. Przepraszamy i zapraszamy na kolejny.
rsz_poranki_z_mindfulness_1
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Dodaj komentarz

Wpisz wyszukiwaną frazę

Podobał Ci się artykuł?
Zapisz się do naszego newslettera.
Dostaniesz rabat na nasze kursy otwarte, dostęp do niepublikowanych materiałów, oraz automatyczną informacje o nowych postach.
Mindfulness i pozycja medytacyjnaMindfulness w biznesie - case study