Mindfulness dla zabieganych

Luty

O treningu

„Mindfulness dla zabieganych” to program mający na celu zapoznanie uczestników z podstawowymi założeniami praktyki uważności ze szczególnym uwzględnieniem obszaru redukcji stresu oraz uważności w relacjach . Program ma charakter warsztatowy i składa się z czterech dwu i pół godzinnych spotkań.. Spotkania będą odbywały się w niedziele 04/02; 11/02; 18/02; 25/02 o godzinie 17:30.

Dla kogo jest ten trening?

Warsztat jest dedykowany wszystkim, chcącym poznać czym jest praktyka Mindfulness, ale nie mogących sobie pozwolić na standardowy ośmiotygodniowy trening uważności (MBSR) czy to z racji czasu, czy nakładów finansowych lub szukających bardziej dogodnych terminów. Nasz program „Mindfulness dla zabieganych” jest programem autorskim, szczególnie zorientowanym na tych, którzy czują, że pracują za dużo, chcieliby poprawić jakość swojego życia oraz być bardziej uważnym na siebie i swoich bliskich

Jak wyglądają spotkania?

Każde spotkanie trwa 2,5 godziny. Około 60% – 70% procent czasu zajmuje praktyka, reszta poświęcona jest na teorię oraz wymianę doświadczeń pomiędzy uczestnikami. Na każdym spotkaniu poznajemy nowe praktyki uważności. W przerwie pomiędzy kolejnymi spotkaniami uczestnicy są proszeni o ćwiczenie poznanych metod. W trosce o komfort naszych uczestników oraz proces uczenia, nasze grupy nigdy nie przekraczają 12 osób.

Gdzie odbywają się zajęcia?

Zajecia odbywają się w naszym ośrodku na ulicy Elektorskiej 13. Jest to samo centrum Warszawy, ale pozbawione jego zgiełku. Znajdujemy się około 5 minut na piechotę od stacji Metro Ratusz Arsenał. Dla zmotoryzowanych czeka parking z dużą ilością miejsc znajdujący się przy Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim.

Czy muszę się przygotować?

Żadne wcześniejsze przygotowanie nie jest konieczne. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o Mindfulness (uważność), możesz tutaj przeczytać o tym czym jest uważność. Podczas zajęć będziemy starali się poczuć trochę swoje ciało, tak więc, jeśli to możliwe, zadbaj o ubranie, w którym  będziesz czuł się swobodnie i nie będzie ono krępowało Twoich ruchów.

Jak się zapisać?

Zadzwoń (696 666 093) lub napisz do mnie (jb@mindfulnessinside.com). Przed każdym kursem rozmawiam z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania. Cena kursu wynosi 590 zł. Obejmuje on 11 godzin zajęć. W skład ceny kursu wchodzą materiały szkoleniowe dostarczane po każdym module, praktyki Mindfulness w wersji elektronicznej oraz bezpłatna sesja indywidualna po zakończeniu treningu. 

O warsztacie

Program Mindfulness dla zabieganych będzie obejmował cztery weekendowe spotkania, z których każde będzie dotyczyło danego aspektu uważności: uważności ciała, emocji i myśli. Szczególnie dużo miejsca zostanie też poświęcone obszarowi stresu. Będziemy ćwiczyć zauważanie jak nasze myśli i emocje wpływają na  nasze ciało oraz jak samemu możemy generować nasz stres i napięcie. Będziemy starali się ćwiczyć bycie w „tu i teraz”, tak by z „trybu działania” w bardziej płynny sposób przechodzić do „trybu bycia”, aby być bardziej obecnym dla naszych bliskich oraz wychodzić z pracy zarówno nogami, jak i głową. Szczególną uwagę poświęcimy też myślom oraz pracą nad tym jak być bardziej świadomym swoich wzorców myślowych i ruminacji.

Prowadzący

Nazywam się Kuba Babij. Jeśli interesują Cię detale biograficzne, ich większą porcję możesz znaleźć tutaj.  Jestem psychoterapeutą, nauczycielem Mindfulness. Praktykuję medytację od siedemnastu lat.  Z moimi klientami pracuję indywidualnie lub grupowo, w ramach ośrodka psychoterapii „Spokojna Głowa”.

Jeśli czujesz, że pracujesz za dużo, zauważasz u siebie dużo napięć, bólów o podłożu psychosomatycznym lub masz problemy z zasypianiem i chciałbyś /chciałabyś dowiedzieć się jak możesz pomóc sobie, zapraszam Cię na moje warsztaty. Będziemy uczyć się praktykować uważność, poznawać siebie, swój stres oraz starać się być bardziej obecnym w codziennych czynnościach.

Zapraszam. 🙂

Nasze miejsce

rsz_copy_of_elektoralna-1

Chcę się zapisać....

Jeśli chcesz się zapisać, skorzystaj z formularza obok, wyślij do mnie meila na jb@mindfulnessinside.com lub po prostu zadzwoń (696 666 093).

Twoje imię*

Twój e-mail*

Numer telefonu (opcjonalnie)

Temat wiadomości

Twoja wiadomość*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawią z dnia 29 sierpnia 1997
r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r., poz. 2135) oraz rozporządzeniem Parlamentu
Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w
związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz
uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE L 119/1) w celu
obsługi mojego zgłoszenia na kurs/ warsztat/ program oferowany przez Mindfulness Inside Podanie
danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zakończenia rejestracji oraz wykonania Usługi.
Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem danych osobowych jest Mindfulness Inside Sylwia
Starczewska wpisana do rejestru przedsiębiorców pod numerem NIP: 8861723247, REGON:
147182808 , adres poczty elektronicznej: info@mindfulnessinside.com
Oświadczam, że zapoznałem/am się z Polityką prywatności serwisu mindfulnessinside.plPolityka prywatności

Wpisz wyszukiwaną frazę