Mindfulness dla zabieganych

Listopad - Grudzień

O treningu

„Mindfulness dla zabieganych” to program mający na celu zapoznanie uczestników z podstawowymi założeniami praktyki uważności ze szczególnym uwzględnieniem obszaru redukcji stresu oraz prewencji wypalenia zawodowego. Program ma charakter warsztatowy i składa się z trzech trzy i półgodzinnych spotkań. Spotkania będą odbywały się w soboty 19/11; 26/11; 03/12. o godzinie 10:00.

Dla kogo jest ten trening?

Warsztat jest dedykowany wszystkim, chcącym poznać czym jest praktyka Mindfulness, ale nie mogących sobie pozwolić na standardowy ośmiotygodniowy trening uważności (MBSR) czy to z racji czasu, czy nakładów finansowych lub szukających bardziej dogodnych terminów. Nasz program „Mindfulness dla zabieganych” jest programem autorskim, szczególnie zorientowanym na tych, którzy czują, że pracują za dużo lub podejrzewają u siebie wypalenie zawodowe.

Jak wyglądają spotkania?

Każde spotkanie trwa 3,5 godziny z małą przerwą pomiędzy poszczególnymi modułami. Około 60 – 70 % procent czasu zajmuje praktyka, reszta poświęcona jest na teorię oraz wymianę doświadczeń pomiędzy uczestnikami. Na każdym spotkaniu wdrażamy nowe praktyki. W przerwie pomiędzy kolejnymi spotkaniami uczestnicy są proszeni o ćwiczenie poznanych metod. W trosce o komfort naszych uczestników oraz proces uczenia, nasze grupy nigdy nie przekraczają 12 osób.

Gdzie odbywają się zajęcia ?

Zajecia odbywają się w naszym ośrodku i siedzibie naszej fundacji na ulicy Elektorskiej 13. Jest to samo centrum Warszawy, ale pozbawione jego zgiełku. Znajdujemy się około 5 minut na piechotę od stacji Metro Ratusz Arsenał. Dla zmotoryzowanych czeka parking z dużą ilością miejsc znajdujący się przy Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim.

Czy muszę się przygotować ?

Żadne wcześniejsze przygotowanie nie jest konieczne. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o Mindfulness (uważność), możesz tutaj przeczytać o tym czym jest uważność. Podczas zajęć będziemy starali się poczuć trochę swoje ciało, tak więc, jeśli to możliwe, zadbaj o ubranie, w którym  będziesz czuł się swobodnie i nie będzie ono krępowało Twoich ruchów.

Jak się zapisać ?

Zadzwoń (696 666 093) lub napisz do mnie (jb@mindfulnessinside.com). Przed każdym kursem rozmawiamy z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Po rozmowie prosimy Cię o wpłatę 490 PLN. W skład ceny kursu wchodzą materiały szkoleniowe dostarczane po każdym module, praktyki Mindfulness w wersji elektronicznej oraz bezpłatna sesja indywidualna po zakończeniu treningu.

Prowadzący

Jakub Babij - Mindfulness

Nazywam się Kuba Babij. Jeśli interesują Cię detale biograficzne, ich większą porcję możesz znaleźć tutaj.  Jestem psychoterapeutą, nauczycielem Mindfulness, praktykuję medytację od szesnastu lat. Gdy nie pracuje z moimi klientami indywidualnie, lub grupowo, prowadzę Fundację o nazwie „Spokojna Głowa”, pomagając poznawać Mindfulness, tym którzy nie mają na to szansy z powodów finansowych lub innych.

Jeśli chodzi o mnie, na takim bardziej prywatnym poziomie, to mam 36 lat i czuję jakby wszystkie moje wcześniejsze doświadczenia pchały mnie w stronę miejsca, w którym jestem teraz. Lubię być tu, gdzie jestem i pracować z ludźmi, czy to podczas warsztatów takich jak ten, czy podczas sesji indywidualnych. Czuję, że kontakt, który mam z ludźmi jest teraz bardziej autentyczny i bardziej naturalny, niż to było kiedyś. Kiedyś pracowałem w korporacjach. Miałem  szczęście, bo nigdy nie poznałem takich złych i niszczących organizacji, o których najczęściej piszą psycholodzy. Cieszy mnie to doświadczenie i  pozwala mi to bardziej wejść w świat moich zapracowanych klientów.

Jeśli czujesz, że pracujesz za dużo, zauważasz u siebie napięcia, bóle czy problemy z zasypianiem i chciałbyś dowiedzieć się jak możesz pomóc sobie zapraszam Cię na moje Warsztaty. Będziemy uczyć się praktykować Mindfulness, poznawać siebie, swój stres oraz starać się być bardziej obecnym w codziennych czynnościach. 

Nasze miejsce

Chcę się zapisać....

Jeśli chcesz się zapisać, skorzystaj z formularza obok, wyślij do mnie meila na jb@mindfulnessinside.com lub po prostu zadzwoń (696 666 093).


Twoje imię*

Twój e-mail*

Numer telefonu (opcjonalnie)

Temat wiadomości

Twoja wiadomość*

Wpisz wyszukiwaną frazę