Kalendarium Wydarzeń

LUTY 2018

8-TYGODNIOWY KURS REDUKCJI STRESU MINDFULNESS (MBSR)

18 luty 17:30 – 20:00

Dowiedz się jak wygląda struktura kursu, jak się zapisać oraz co piszą o naszych kursach nasi byli kursanci.

PORANKI Z UWAŻNOŚCIĄ

Poranki z uważnością to nasza cykliczne sobotnie spotkania, otwarte dla wszystkich chcących kontynuować praktykę Mindfulness, lub zainteresowanych jej rozpoczęciem.

DZIEŃ OTWARTY W MINDFULNESS INSIDE

24 LUTY 12:00 – 13:30

Chcielibyśmy zaprosić Ciebie na dzień otwarty w Mindfulness Inside. Będziesz mógł poznać nas, nasze miejsce, dowiedzieć się jak pracujemy, oraz zadać nam pytania odnośnie uważności, kursu MBSR, lub nas samych. Spotkanie będzie trwało 1,5 godziny i nie ma specjalnej agendy, służy raczej temu, abyśmy mogli się spotkać i porozmawiać na temat, który jest dla Ciebie ważny. Oprócz ciepłego przyjęcia, będziemy mieli też dla Ciebie kawę, herbatę i ciasto. Zapraszamy. SPOTKANIE JEST BEZPŁATNE. WCZEŚNIEJSZA REJESTRACJA JEST WYMAGANA.

MARZEC 2018

8-TYGODNIOWY KURS REDUKCJI STRESU MINDFULNESS (MBSR)

05 Marca 18:30 – 21:00

Kurs prowadzony jest przez dwoje doświadczonych nauczycieli. Dowiedz się jak wygląda struktura kursu, jak się zapisać oraz co piszą o naszych kursach nasi byli kursanci.

PORANKI Z UWAŻNOŚCIĄ

Poranki z uważnością to nasza cykliczne sobotnie spotkania, otwarte dla wszystkich chcących kontynuować praktykę Mindfulness, lub zainteresowanych jej  rozpoczęciem. W marcu mamy tylko jeden poranek z powodu dużej ilości warsztatów i będzie miał on miejsce 24 marca.

MYŚLI W DEPRESJI

1O MARCA 10:00 – 12:00

Bezpłatny warsztat prowadzony w ramach ogólnopolskiej akcji „Re:Akcja w depresji”, Podczas warsztatu dowiesz się jak depresja wpływa na nasze myślenie, jak sposób w jaki myślimy wpływa na depresję. Bedzie o tym czym jest ruminacja, i dlaczego tak trudno mieć dystans do własnych myśli. Zapisy będą otwarte od 15 lutego.

MINDFULNESS – UWAŻNĄ DROGĄ PRZEZ DEPRESJĘ

17 MARCA 10:00 – 12:00

Bezpłatny warsztat prowadzony w ramach ogólnopolskiej akcji „Re:Akcja w depresji” o tym czym jest uważność, oraz w jaki sposób praktyka Mindfulness może pomóc w radzeniu sobie z nawracającymi epizodami depresji. Zajęcia mają charakter warsztatowy, podczas których uczestnicy poznają podstawowe założenia i praktyki Mindfulness w kontekście pracy z depresją. Zapisy będą otwarte od 15 lutego.

KWIECIEŃ 2018

8-TYGODNIOWY KURS REDUKCJI STRESU MINDFULNESS (MBSR)

Więcej detali już wkrótce.

8-TYGODNIOWY KURS REDUKCJI STRESU MINDFULNESS (MBSR)

Więcej detali już wkrótce

PORANKI Z UWAŻNOŚCIĄ

Więcej detali już wkrótce.

Wpisz wyszukiwaną frazę